Wydarzenia

Spotkanie autorskie w Otwocku
Zapraszam na spotkanie autorskie w dniu 26 listopada o godzinie 19 do klubu Smok w Otwocku. Tematem będzie przyroda polskich Karpat oraz opowieści o fotografowaniu dużych drapieżników: wilka, rysia i niedźwiedzia. Odwiedzimy symboliczny koniec świata ukryty po trzech stronach bieszczadzkiej granicy, gdzie nie tylko czeka na nas dzika, nieskażona cywilizacją przyroda, ale również zaklęty w czasie świat ludzi wciąż żyjących w rytmie wyznaczanym przez prawa natury.
Przy realizacji niektórych projektów towarzyszył mi utalentowany fotograf Marcin Stańczyk, którego prace również będzie można zobaczyć w karpackich diaporamach.
Bieszczadzkie zwierzęta na wystawie fotografii Ryszarda Horowitza
Światowej sławy fotograf, pionier cyfrowej obróbki zdjęć Ryszard Horowitz otworzył we Wrocławiu swoją wystawę prac.We wrocławskim Hydropolis będzie można oglądać zdjęcia jego autorstwa przedstawiające zabytki wrocławskich wodociągów. Niezwykłością obrazów stworzonych przez Horowitza jest wkomponowanie we własne zdjęcia zdjęć Grzegorza Leśniewskiego, przedstawiających różne gatunki zwierząt. Eksplorujące przemysłowe wnętrza zwierzęta stwarzają niepowtarzalną atmosferę, pozwalając w zupełnie nowy sposób spojrzeć na technikę i wnętrza wrocławskich wodociągów.
Zapraszamy na wystawę do wrocławskiego Hydropolis. Wystawa otwarta do końca stycznia 2017 roku.
Inauguracja projektu "Ostoya i WWF dla wilków"​​​​​​​
Back to Top